Múzaband

Tanečný orchester Múzaband dáva priestror mladým hudobníkom, študentom a ich pedagógom, ale aj amatérom, ktorí milujú hudbu swingu. Orchester pôsobí pri umeleckej škole od r. 2006.

Tanečný orchester sa predstavuje svojím programom hlavne na koncertoch organizovaných pre širokú verejnosť vo svojom regióne. Vo vianočnom období sa pravidelne reprezentuje na benefičných koncertoch v meste, ktorý majú viac ako desaťročnú tradíciu.

V roku 2009 sa orchester zúčastnil zahraničného zájazdu v meste Mátészalka (Maďarsko) na oslavách mesta „Dni svetla“ . Orchester ponúka svoju hudobnú show pri rôznych domácich príležitostiach, ktoré sú určené širokej verejnosti. V r.2013 vystupoval na medzinárodnom festivale v Krakove (Poľsko), o dva roky neskôr sa predstavil českému publiku v meste Třebíč.

Do jeho aktivít možno zaradiť vystúpenia v meste na „Deň otcov“ a „Pamätný deň mesta Humenné“. Orchester ponúka svoju hudobnú show pri rôznych príležitostiach, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Vo svojom repertoári má Múzaband hity tanečnej hudby minulého storočia, swingu i súčasnej populárnej hudby. Repertoár obsahuje nielen inštrumentálne skladby, ale aj piesne, v ktorých nájdu spevácke uplatnenie študenti školy.

Umeleckým vedúcim kolektívu je Miloš Sedláček DiS.art., ktorý je aj jeho zakladateľom.

P.O.BOX 38