• OPATRENIA MŠVVaŠ SR v súvislosti so šíriacim sa ochorením COVID 19

Na základe rozhodnutia Ministerky školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa ustanovenia § 3 ods. 8 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. Ministerstva školstva SR o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení, na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 sa: vyučovanie v SZUŠ Múza prerušuje v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.

Pokiaľ to bude možné, triedni pedagógovia budú mailom, telefonicky kontaktovať svojich žiakov a zadávať úlohy na samoštúdium. Prosíme rodičov, aby dohliadli na domácu prípravu detí. Veríme, že táto výnimočná situácia skoro pominie, v prípade otázok telefonicky kontaktujte triednych učiteľov.

Úhrada školného - poplatkov za mesiac marec - sa zruší (v prípade uhradenia sa presunie na ďalší mesiac).

• Opatrenia

Vážení rodičia,

v čase od 9. – 13.marca 2020 rušíme vyučovanie vo všetkých odboroch.

Je to preventívne opatrenie vychádzajúce z usmernenia MŠVVaŠ SR (https://www.minedu.sk/usmernenie-k-sireniu-koronavirusu/). Nakoľko niektorí študenti, rodičia využili jarné prázdniny aj na pobyt v zahraničí, chceme dodržať preventívne opatrenia bez zbytočnej paniky a vyvarovať sa aj chrípkovým ochoreniam. Prosíme rodičov o pochopenie, v budúcnosti budeme riešiť náhradné vyučovanie.

Ďakujeme, o ďalšom vyučovaní Vás budú informovať triedni učitelia.

• Tanečná súťaž a festival HSP 2020

• 4. 2. 2020 Vianočné pocity, nálady, emócie,...
  • 10.1.20 novoročný koncert

• 17.12.19 vianočný koncert

Pripravili sme pre Vás pestrý program, príďte povzbudiť našich mladých umelcov, zahoďte starosti a nechajte sa uniesť pohodou. Tešíme sa Vás!

• 28.11.19 vernisáž "Vianočné nálady, pocity a emócie"

• Predvianočné tvorivé dielne

Práce budú vystavované na vianočnom koncerte školy v Dome kultúry v Humennom.

• 12.9.19 Humenné sebe sprievodný program: južné námestie

• Detský spevácky zbor LIENKA

• 16.5.18 spevácka súťaž "Moyzesov slávik" v Prešove
    Žiačky prípravného štúdia nás úspešne reprezentovali na súťaži "Moyzesov slávik" v Prešove.
  • Naši študenti tanečného odboru sa v piatok a sobotu 11.- 12.mája zúčastnili Grandfinále Showtime Levice 2018. A výsledky sú naozaj krásne, v dvoch kategóriách MAJSTRI SLOVENSKA s postupom na Majstrovstvá Európy.
  • 9. máj TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 8.5.18  73. výročie oslobodenia Slovenskej republiky

Dňa 8.5. 2018 sa na humenskom cintoríne zúčastnil DSZ Lienka pietneho aktu pri príležitosti 73. výročia ukončenia 2.sv.vojny. Zaspievali spolu so Speváckym zborom mesta Humenné.

• Hoci je apríl mesiacom žartíkov, to, že žiaci zo SZUŠ Múza mali toho až – až, nebolo žiadnym vtipom, ale serióznou prácou. Chvíle prebúdzajúcej sa jari strávili na koncertných a súťažných pódiách.
  • Krátky report z nášho benefičného koncertu v Snine.
  • 30.4.18 benefičný koncert ,,Hudba lieči" v Snine

Do galérie 30.4.18 benefičný koncert ,,Hudba lieči" v Snine boli pridané fotografie.

• 26.4.18 súťažný deň v Ružomberku a Starej Ľubovni

V Ružomberku sa konala celoslovenská klavírna súťaž a v Starej Ľubovni celoslovenská súťaž v sólovej hre na saxofóne.

• 24.4.18 spevácka súťaž ,,Zemplín Pop"
    Dňa 24.apríla 2018 sa naši speváci úspešne prezentovali na speváckej súťaži Zemplín Pop, ktorá sa konala v kultúrnom stredisku v Michalovciach.
  • 20.4.18 výstava a koncert ,,Nálady jari"

Do galérie 20.4.18 výstava a koncert ,,Nálady jari" boli pridané fotografie.